नवलपरासीमा टिप्परकाे ठक्करबाट एक जनाकाे मृत्युु ,दुई जना घाइते

उमेश बि.क / नवलपरासी ,९ बैशाख

पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाट नगरपालिका १२ जहदामा टिप्परकाे ठक्करबाट एकजनाकाे मृत्युु भएको छ भने २ जना घाइते भएका छन।

दछिणबाट उत्तरतर्फ जाँदै गरेको ना ४ ख २२९६ नम्बरको टिप्परले साेहि दिशाबाट जादै गरेकोे युपि ५६ एसि ९८०२ नम्बर तिनजना सवार माेटरसाईकललाई पछाडिबाट ठक्कर दिदा माेटरसाईकल चालक सरावल गाउँपालिका ५ फुलबारीया निवासी बर्ष २० काे धनइ राजभरकाे घट्ना स्थलमा मृत्यु भएको हाे। भने साेहि गाउँकाे बर्मा राजभर ,चिन्तामणि राजभर गम्भीर घाइते भएका छन ।

घाइते दुई जनाकाे सहिद स्मृती सामुदायिक अस्पताल चौपत्तामा उपचार भइरहेको छ । भने टिप्पर चालक प्रतापपुर गाउँपालिका २ परसाैनि बर्ष ४० काे छबिलाल थारुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासी पठाइएको स्थानीयले जानकारी दिइएका छन।

TopLine
राष्ट्रिय दैनिक

राष्ट्रिय दैनिक एक लोकप्रिय नेपाली समाचार पोर्टल हो। हामी सत्य तथ्य निश्पक्ष र सन्तुलित समाचार सम्प्रेषण गर्ने तर्फ उद्दत छौँ । हाम्रा टोल,समाज, शहर वा आम जनताका चुलो चौको देखि सदन सम्म अथवा समाजका उदाहरणीय ब्यक्ति, रास्ट्रका पहरेदार हरेक बिषय हाम्रा समाचारका श्रोत हुन् । आवाज बिहिनहरुको आवाजमा साथ अनि सरकारको बेथितिमा हाम्रो निगरानी हुनेछ । हामी राजनितीको रंग भर्दैनौं तर राजनितीको चेतना अवश्य भर्ने छौं ।

jayabajarangi_itta_udhog

संबन्धित
error: Content is protected !!