हराएका बर्दघाटका दुई बालकको खोजी गरिदिन परिवारको आग्रह

बर्दघाट नगरपालिका वडा नम्बर १ पुर्नबास बाट हराईरहेका दुई बालकको खोजीगरिदिन उनका परिवारजनले आग्रह गरेका छ्न।

बर्दघाट -१ पुर्नवास निवासी गहुँगोरो निलो चेक सर्ट लगाएका बर्ष १६ का श्रीधर रोका र सोही ठाउँ निवासी बर्ष १३ का कालो बर्ण भएका अरुण थापा मगर आईतवार साझबाट परिवार र कुनै आफन्तजनको सम्पर्कमा नआएकाले परिवारले सबैलाई खोजी गरिदिन आग्रह गरेको छ।

वाल्मीकि माबिमा अध्ययन गर्दै आईरहेका उनिहरु बिधालय समपछी घर आई फुटवल खेल्न गएको त्यसपछि सम्पर्कमा नआएको परिवारजन्ले बताएका छ्न।

फेलापार्नुहुने महानुभावले मोबाईल नम्बर ९८११४९१६९७,९८१७५३३३९४ मा वा नजिकैको प्रहरी कार्यलामा बुझाईदिहुन अनुरोध गरिको छ।

TopLine
राष्ट्रिय दैनिक

राष्ट्रिय दैनिक एक लोकप्रिय नेपाली समाचार पोर्टल हो। हामी सत्य तथ्य निश्पक्ष र सन्तुलित समाचार सम्प्रेषण गर्ने तर्फ उद्दत छौँ । हाम्रा टोल,समाज, शहर वा आम जनताका चुलो चौको देखि सदन सम्म अथवा समाजका उदाहरणीय ब्यक्ति, रास्ट्रका पहरेदार हरेक बिषय हाम्रा समाचारका श्रोत हुन् । आवाज बिहिनहरुको आवाजमा साथ अनि सरकारको बेथितिमा हाम्रो निगरानी हुनेछ । हामी राजनितीको रंग भर्दैनौं तर राजनितीको चेतना अवश्य भर्ने छौं ।


jayabajarangi_itta_udhog

संबन्धित
error: Content is protected !!